Yatak Yıkama (Buharlı)

Kaliteli ve Sağlıklı bir uyku için yatak temizliği önemlidir. !

Sonuç Sizi de tatmin eden derinlemesine temizlik !

öncesi sonrası
Yatak Yıkama Hizmetinde Zirve

Yatağınızın güvenli, sağlıklı ve temiz kalmasını sağlamak için rutin temizlik şart !

En uzun vakit geçirdiğimiz eşya dediğimizde aklımıza yatak gelmese de günde ortalama 8 saat ile en çok kullandığımız eşyalar yataklarımızdır. Yataklarda bu kadar uzun süre vakit geçirmemiz yatakların da kirlenmesine neden olmaktadır. Uyurken derimizden dökülen parçalar yatakların derinliklerine işlemektedir. Özellikle karanlık ve sıcak olan bu alanlarda mayt ve bakteri oluşumu engellenemez boyutlardadır.

Bakteri ve maytlar solunum yolu enfeksiyonları gibi ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır.

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için yatak temizliği önemlidir. Yatağınızı düzenli olarak temizlemek alerjenleri, tozu, bakterileri temizleyebilir ve küf ve kokular dahil olmak üzere ciddi yatak sorunlarını önleyebilir. Yatağınızın güvenli, sağlıklı ve temiz kalmasını sağlamak için rutin temizliği yönetmeniz ve ayrıca lekeler, kokular ve hatta yatak böcekleri ve toz akarları gibi daha büyük problemleri çözmeniz gerekir.

Çarşaflarınızı ve yastıklarınızı yıkamak bir başlangıçtır, ancak yapmanız gereken tek şey bu değil. Düzenli temizlik, yatağınızı uyumak için daha konforlu bir yer haline getirir ve lekeleri, kokuları ve istilayı derhal çözmek yatağınızı daha ciddi sorunlardan koruyabilir. Belirli aralıklarla yatakların derinlemesine yıkanması ve içine işlemiş ve oraya yerleşmiş olan bakteri ve maytların temizlenmesi yeniden çoğalmalarını geciktirmekte ve sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlamaktadır.

Yatak temizleme hizmetinin belirli periyotlarla tekrarlanması tavsiye edilir.

Leke Çıkartma Hizmetlerimiz

Koltuk kumaş  döşemelerdeki lekelerin ve kokuların giderilmesi

Çay Lekesi, Kahve Lekesi, Mürekkep Lekesi, Çimen Lekesi, Süt kokusu giderilmesi, Meyve ve Sebze Lekeleri, Gıda Lekeleri, Yağ ve yağlı yiyeceklerin (Tahin, Zeytin Yağı v.b.) çıkartılması, Kozmetiklerin oluşturduğu lekelerin çıkarılması (Ruj, Oje, Makyaj Lekesi), Katran, İs Lekesi, Balmumu, Slaym,  Boya Lekesi, Kırmızı Şarap Lekesi, Kakao Lekesi, Kan Lekesi, Kusmuk, İdrar, Dışkı, Pas Lekesi, Küf  Lekesi, Dizel / Benzin, Gres ve Sanayi Yağı Lekesi, Tahtakurusu dezenfektesi.

Çıkmayan kir yoktur AMA ÇIKMAYAN LEKE VARDIR !

Lekelere öncesinde herhangi bir müdahale edilmemiş olması ve kumaş türü lekeyi çıkartma şansımızı artırır.

Nasıl Yapıyoruz ?
İşte aşamalar..

Randevu Bilgisi

Randevunuzu Bildiriyoruz

Onaylı Şampuanlar

Buharlı Koltuk Yıkama

Eldiven

Eldiven Kullanıyoruz

Deterjanlama

Deterjanlama

Buhar/Fırçalama

Buharlama

Vakumlama

Vakumlama

Lekeleye işlem

Lekelere Müdahale

Durulama

Durulama

Son Kontrol

Son Kontrol

Parkeleri Siliyoruz

Parkeleri Siliyoruz

Geri Bidirim

Geri Bildirim Alıyoruz

%100 Memnuniyet

Müşteri Memnuniyeti
Yatak Pin1
Yatak Pin2

Online Randevunzu hemen alın !

Randevunuzu Sitemiz Üzerinden oluşturun İster Kapıda Ödeme İster Kredi Kartına Taksit imkanı ile

Yatak Yıkatma Hizmetlerimiz

Hakkında Sıkça Sorulan sorulardan bazıları şunlardır:

Buharlı antibakteriyel Yatak Yıkama işlemi 1 Çift Kişilik yatak için 45 dk.dır (±15).

Kuruma süreleri, yatakların ne kadar kirli olduğuna ve ne kadar yıkama gerektiğine  bağlıdır ancak normal şartlarda 3-4 saatte kurumaktadır.

Kışın bu süreleri kısaltmak için hızlı kuruyan deterjan çözümleri kullanıyoruz.

Lekelerin çıkmasında 2 faktör var.

Yatak Lekesi temizlemede son nokta

  1. Lekeye herhangi bir işlemin daha önce yapılmamış olması. (ilk müdahale önemli)
  2. Yatağın kumaş türü. ( Naylon / Polyester karışımı yataklarda sonuç almak zor olurken pamuklu yataklarda daha iyi sonuçlar almaktayız.
    * Tamamı Visko olan (modeli görünce karar verilir) modelleri yıkamıyoruz. Onayınızla işlem yapılır.

Hayır. Biz böyle bir temizlik kabul etmiyoruz. Yarım temizlik olmaz. Sonrasında Sizin açınızdan da problem çıkar. Atalarımızın dediği gibi ” Yarım hekim candan eder, yarım hoca dinden eder.”

Evet, ancak bazı durumlarda yatak kumaş kaynağına bağlı olarak ömür boyu lekelenebileceğinden, tüm lekeleri çıkarmak için asla yanlış iddialarda bulunmuyoruz. Bununla birlikte, Koltuk ve yataklarınızın gerçekçi görünümünü önemli ölçüde iyileştirmeyi garanti ediyoruz.

  • Çalışacağımız odalardan kırılgan eşyanın çıkarılmasını rica ederiz. Bitki saksıları, masalar ve süs eşyaları gibi hareketli nesnelerin de kaldırılması iyi olabilir.
  • Kanepe/Çekyat/Baza ve Yataklarınızın altlarında Su  ile temas etmesinde problem oluşabilecek  kişisel eşyalarınızı yıkamadan zarar görme ihtimaline karşı güvence altına almayı, Halılarınızı toplamayı unutmayınız.
  • Dağınıklık dolu bir oda teknisyenlerimizi yavaşlatır, oda ne kadar net olursa o kadar hızlı çalışırız!
  • Temiz su kovası ve paspas

Acaba Neden diye kendinize bir sorun? Bir şeyin fiyatı gerçek olamayacak kadar ucuza geliyorsa, o zaman bir problemi, eksiği / gediği vardır? Atalarımızın dediği gibi… Darı unundan baklava, incir ağacından oklava olmaz.

Yatak yıkama konusunda yeterli deneyim, öngörü ve hassasiyete sahip olamayan insanlardan hizmet almış müşterilerimiz ile karşılaşıyoruz. Maalesef  kötü hizmet veren şahıslar  -çevrenizden sıkça duyduğunuz- yataklarda kusma, kalıcı yatak deformasyonu vb. gibi bir sürü kötü şöhret bırakıyorlar ! Malzeme kötü, işçilik baştan savma olunca ne baklava oluyor ne de oklava..


Her meslekte aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri her zaman bulunuyor ve Bir ömürboyu pişman olabiliyorsunuz.

Bizde piyasada kötü şöhret olan durumlardan Sizleri korumak için gerekli sertifika ve ARGE yatırımlarına yöneliyor, işimizi ve Sizleri önemsiyoruz. Kullandığımız temizlik çözümlerini ve ekipmanlarını en kalitelileri ile geliştiriyor ve bundan taviz vermiyoruz !

Bizden  Hizmet alan müşterilerimizden en geç 3 gün içerisinde geri bildirim alıyoruz. Böylece Sizlerin nabzını tutarken kalitemizden de taviz vermiyoruz. Biz, işimizin başında ve yaptığımız her işin arkasındayız. Bizimle içiniz rahat, Hayatınızda ParPak Temizlik olsun 🙂

ÜCRETSİZ Tavsiye ve Acil durum  hizmetimiz için BİZİ ARAYIN !

Randevu için Online Randevu sistemimizi kullanın

Hizmetlerimiz

140 derece buharlı, hijyenik, antibakteriyel Koltuk Yıkama, Sandalye Yıkama,
Yatak Yıkama, Deri Koltuk Temizliği ve Onarımı, Dezenfekte Hizmetini Ücretsiz Servis imkanı ile Sizlere sunuyoruz..

Arayın Tanışalım, Sorun Cevaplayalım ! Çağırın Gelelim !
Bizimle içiniz rahat Hayatınızda parpaktemizlik olsun.

Menü

Alışveriş Sepetim

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Sitemize üye olmanızdan çok mutluyuz !

Lütfen Dikkat ! Girdiğiniz e-posta adresine bir PAROLA gönderilecektir. Geçerli bir E-Posta giriniz.

Zaten bir hesabınız mı var?

Quickview

Close

Kategoriler