Koltuk Yıkama (Buharlı)

Günlük 2 ₺ ‘ ye Profesyonel Temizlik Sizinde Hakkınız !

Koltuklardan Yıkama sonrası Kir çıkmazsa PARANIZ İADE !

öncesi sonrası

Öncesi Sonrası hallerini görmek için alttaki resimleri kaydırınız

Sizin ve Sevdiklerinizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması çok önemli !

Evinizde en çok kullandığımız eşyalardan olan Koltuklarınız size rahatlık ve huzur verir, ancak bunu yaparken lekeleri ve kirleri biriktirir. Koltuk kumaşı toz parçacıklarını, deri döküntülerini, lekeleri, evcil hayvan tüylerini, zararlı böcekleri, termitleri ve yiyecek kırıntılarını barındırır.
Bez ile silinen koltuk oturma gruplarında yüzey temiz görünse de iç kısımlarında bulunan sünger tabakasında mikroorganizmalar yaşamaya ve sağlığımızı tehdit etmeye devam etmektedirler.

Silmek; çare değil.. Çare; çözüm değil.. Çözüm;  Profesyonel bir destek almak

Koltuklarınızı derinlemesine temizlemek için son teknoloji makine ve ürünleri kullanırken aynı zamanda harika görünmesini sağlamak için onaylı şampuan ve çözümlerini kullanıyoruz.

En son sistem makinalarımızda bulunan eşsiz vapohydro teknolojisi ile koltuk takımınız şampuanlanır, vakumlanır ve durulanır. Buharın gücü -suyun saflığı ile- kirler yumuşatılır. Bu sayede hem koltuklarınızın dışı hem de içi tertemiz olmakta ve sağlığınızı tehdit eden mikroorganizmalardan uzaklaştırılarak hijyenik bir hale getirilmiş olur. Özel leke sökücü ile bilinçli ve itinalı bir şekilde lekelere de müdahale edilir.

Sonuç Sizi de tatmin eden derinlemesine temizlik !

Koltuk temizleme hizmetinin belirli periyotlarla tekrarlanmasını tavsiye ediyoruz.

Leke Çıkartma Hizmetlerimiz

Halı ve Koltuk kumaş döşemelerindeki lekelerin, dökülmelerin ve kokuların giderilmesi

Çay Lekesi, Kahve Lekesi, Mürekkep Lekesi, is, boya, yağ ve yağlı yiyeceklerin, kozmetiklerin oluşturduğu lekelerin çıkarılması, meyve ve sebze lekeleri,  kakao, kırmızı şarap, kolalı içecekler vb. lekesi, Çimen Lekesi, Süt kokusu giderilmesi, Gıda Lekeleri (Tahin, Zeytin Yağı v.b.), Makyaj Lekesi, Katran, Balmumu, Slaym , Kırmızı Şarap Lekesi, Kan Lekesi, Kusmuk, İdrar, Dışkı, Pas Lekesi, Küf  Lekesi, Dizel / Benzin, Gres ve Yağ Lekesi, Tahtakurusu dezenfektesi.

Çıkmayan kir yoktur AMA ÇIKMAYAN LEKE VARDIR !

Lekelere öncesinde herhangi bir müdahale edilmemiş olması ve kumaş türü lekeyi çıkartma şansımızı artırır.

Nasıl Yapıyoruz ?
İşte aşamalar..

Randevu Bilgisi

Randevunuzu Bildiriyoruz

Onaylı Şampuanlar

Buharlı Koltuk Yıkama

Eldiven

Eldiven Kullanıyoruz

Deterjanlama

Deterjanlama

Buhar/Fırçalama

Buharlama

Vakumlama

Vakumlama

Lekeleye işlem

Lekelere Müdahale

Durulama

Durulama

Son Kontrol

Son Kontrol

Parkeleri Siliyoruz

Parkeleri Siliyoruz

Geri Bidirim

Geri Bildirim Alıyoruz

%100 Memnuniyet

Müşteri Memnuniyeti
Koltuk Pin1
Koltuk Pin2

Online Randevunzu hemen alın !

Randevunuzu Sitemiz Üzerinden oluşturun İster Kapıda Ödeme İster Kredi Kartına Taksit imkanı ile

Koltuk Yıkatma Hizmeti

Hakkında Sıkça Sorulan sorulardan bazıları şunlardır:

Acaba Neden diye kendinize bir sorun? Bir şeyin fiyatı gerçek olamayacak kadar ucuza geliyorsa, o zaman bir problemi, eksiği / gediği vardır? Atalarımızın dediği gibi… Darı unundan baklava, incir ağacından oklava olmaz.

Koltuk yıkama konusunda yeterli deneyim, öngörü ve hassasiyete sahip olamayan insanlardan hizmet almış müşterilerimiz ile karşılaşıyoruz. Maalesef  kötü hizmet veren şahıslar  -çevrenizden sıkça duyduğunuz- koltuklarda kusma, kalıcı kumaş deformasyonu vb. gibi bir sürü kötü şöhret bırakıyorlar ! Malzeme kötü, işçilik baştan savma olunca ne baklava oluyor ne de oklava..


Her meslekte aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri her zaman bulunuyor ve Bir ömürboyu pişman olabiliyorsunuz.

Bizde piyasada kötü şöhret olan durumlardan Sizleri korumak için gerekli sertifika ve ARGE yatırımlarına yöneliyor, işimizi ve Sizleri önemsiyoruz. Kullandığımız temizlik çözümlerini ve ekipmanlarını en kalitelileri ile geliştiriyor ve bundan taviz vermiyoruz !

Bizden  Hizmet alan müşterilerimizden en geç 3 gün içerisinde geri bildirim alıyoruz. Böylece Sizlerin nabzını tutarken kalitemizden de taviz vermiyoruz. Biz, işimizin başında ve yaptığımız her işin arkasındayız. Bizimle içiniz rahat, Hayatınızda ParPak Temizlik olsun 🙂

Hassas temizleme yöntemleri kullanıyoruz – çevreye duyarlı, toksik olmayan,% 100 doğal, bitkisel kaynaklı temizlik maddeleri kullanarak temizliyoruz.

Pamuklu, keten ve diğer doğal elyaf kumaşlar tipik olarak 3 ila 5 saat ve sentetik elyaflar yaklaşık 2 ila 4 saat sürer. Kuruma süreleri, koltukların ne kadar kirli olduğuna ve ne kadar yıkama gerektiğine bağlıdır.

Kışın bu süreleri kısaltmak için hızlı kuruyan deterjan çözümleri kullanıyor ve hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

Ortalama bir aile evi için her 12 ayda bir derinlemesine temizlik öneririz. Yoğun kullanım alanlarının  olduğu (Ofis, Cafe ve Restaurant v.b.) yerlerde 4-6 ayda bir tavsiye ediyoruz.

Evet, ancak bazı durumlarda koltukların kumaş türü / kaynağına bağlı olarak ömür boyu lekelenebileceğinden, tüm lekeleri çıkarmak için asla yanlış ve kesin iddialarda bulunmuyoruz. Bununla birlikte, Koltuk ve yataklarınızın gerçekçi görünümünü önemli ölçüde iyileştirmeyi garanti ediyoruz. Mobilyalarınız bizim için de değerli.

Evet geliyoruz,  Ancak Tek servis ücreti uygulanmaktadır. (Minimum 200₺)

  • Çalışacağımız odalardan kırılgan eşyanın çıkarılmasını rica ederiz. Bitki saksıları, masalar ve süs eşyaları gibi hareketli nesnelerin de kaldırılması iyi olabilir.
  • Kanepe/Çekyat/Baza ve Yataklarınızın altlarında Su  ile temas etmesinde problem oluşabilecek  kişisel eşyalarınızı yıkamadan zarar görme ihtimaline karşı güvence altına almayı, Halılarınızı toplamayı unutmayınız.
  • Dağınıklık dolu bir oda teknisyenlerimizi yavaşlatır, oda ne kadar net olursa o kadar hızlı çalışırız!
  • Temiz su kovası ve paspas

ÜCRETSİZ Tavsiye ve Acil durum  hizmetimiz için BİZİ ARAYIN !

Randevu için Online Randevu sistemimizi kullanın

Hizmetlerimiz

140 derece buharlı, hijyenik, antibakteriyel Koltuk Yıkama, Sandalye Yıkama,
Yatak Yıkama, Deri Koltuk Temizliği ve Onarımı, Dezenfekte Hizmetini Ücretsiz Servis imkanı ile Sizlere sunuyoruz..

Arayın Tanışalım, Sorun Cevaplayalım ! Çağırın Gelelim !
Bizimle içiniz rahat Hayatınızda parpaktemizlik olsun.

Menü

Alışveriş Sepetim

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Sitemize üye olmanızdan çok mutluyuz !

Lütfen Dikkat ! Girdiğiniz e-posta adresine bir PAROLA gönderilecektir. Geçerli bir E-Posta giriniz.

Zaten bir hesabınız mı var?

Quickview

Close

Kategoriler